Najbardziej znane życzenia

Życzenia, jakie ludzie z okazji urodzin składają sobie nawzajem są bardzo zróżnicowane. Niektóre są zwykłe, inne bardziej poetyckie, niektóre z polotem, inne z humorem. Wszystko zależy od osobowości i talentu literackiego składającego (bądź od jego umiejętności nauki i wyszukiwania odpowiednich fraz w poradnikach i Internecie).
Życzenia składa się nie tylko osobiście – zawierają je również wszelakiego rodzaju kartki urodzinowe. W zależności od ich ceny i wyglądu zawierają taki a nie inny przekaz. Trzeba zatem pamiętać, ażeby dobrać odpowiednie kartki na urodziny – adekwatne zarówno do preferencji danej osoby jak i do jej wieku.
Jakie są zatem najbardziej popularne życzenia?
1. Przede wszystkim słowa „Wszystkiego najlepszego” i odśpiewanie „Sto lat!” – do tego parę osobistych uwag bądź epitetów
2. Do życzeń z reguły dołącza się takie frazy jak: „żyj długo i szczęśliwie, w bogactwie, zdrowiu”, przy osiemnastkach „obyś podobał się wszystkim kobietom” „była cały czas tak piękna” i tym podobne.
3. Na internecie można znaleźć dosłownie całe zestawienie różnego rodzaju wierszyków i urodzinowej „poezji”

Witam Cię na moim blogu, mam na imię Beata. Od lat interesuję się technika, stąd też pomysł na prowadzenie tego bloga. Mam nadzieję, że tematy Cię zainteresują i zostaniesz ze mną na dłużej 🙂
Wszelkie prawa zastrzeżone (C)